Челзи Фан Клуб

Вести, дискусии и се останато поврзано со Челзи!


You are not connected. Please login or register

Добродојдовте....

Челзи Фан Клуб ви посакува огромно добредојде на овој портал и форум...Во тек е Наградната Игра на која треба предходно да се Регистирате и да типувате Овде

Форум
ФорумТемиМислењаПоследно мислење
Нема нови мислења

Предлози,критики,пофалби....


Вашите мислења за форумот и порталот...ОВДЕ!

538Чет Дек 19, 2013 7:15 am
 Videos Caseros Anita Videos Caseros Anita Xxx Porno Msn Webcam Amateur Por Vr6 46 Avi
Нема нови мислења

Вести


Најнови ФЛЕШ информации

2065Сре Фед 11, 2009 7:09 pm
Admin Гус Хидинг нов тренер на Челзи!
Нема нови мислења

Анкети


Гласајте на дадените анкети.

317Вто Фед 03, 2009 2:15 am
Empty Дали Челзи ќе ја освои титулата во Премиер Лига?
Нема нови мислења

Дискусии


Отварајте нови теми и дискутирајте за се останато поврзано со Челзи!

1065Вто Фед 03, 2009 2:29 am
Vucko-Sk Кварезма во Челзи
Нема нови мислења

Наградна Игра


Типувај и освојувај награди!

421Чет Дек 19, 2013 8:14 am
 ???????????????????????????
Нема нови мислења

Тип 1Х2


Оставете ги вашите тикети,дојави,сингл и можни типови

334Нед Фед 01, 2009 3:22 pm
Тоше Ваши тикети

Нашите членови се испратиле точно 241 мислења

Постојат b>41 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е zeneza

Кој е он-лајн?

Кој е он-лајн?

Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 26 во Саб Дек 14, 2013 11:54 am
Регистрирани членови: Никој


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Moderators ]

  • Нови мислења Нови мислењаНема нови мислења Нема нови мислењаФорумот е заклучен Форумот е заклучен