Челзи Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Челзи Фан Клуб

Вести, дискусии и се останато поврзано со Челзи!


You are not connected. Please login or register

Кварезма во Челзи

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Кварезма во Челзи Empty Кварезма во Челзи Вто Фед 03, 2009 2:29 am

Vucko-Sk

Vucko-Sk
Навивач
Навивач

што мислите за овој играч како ќе се снајде во челзи и колку ќе биде корисен во играта на сколари

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот