Челзи Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Челзи Фан Клуб

Вести, дискусии и се останато поврзано со Челзи!


You are not connected. Please login or register

Типувај Овде-Наградна Игра!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Типувај Овде-Наградна Игра! on Саб Јан 31, 2009 4:02 am

Admin

Admin
Admin
Сите членови кои сакаат да учествуваат во наградната игра ќе ги типуваат натпреварите кои ќе бидат дадени овде, на тој принцип што ќе мора само да ги копираат дадените натпревари и во заграда да го напишат нивниот тип.

Пример:
Тим 1 - Тим 2 (тип 2)
Тим 3 - Тим 4 (тип 1) итн.

Напомена: Недозволено е да се типува двојна шанса: 1Х и 2Х.

Типовите се за наредната недела т.е. 7-ми и 8-ми Февруари.

Овој форум е само за типување. Сите други мислења во овој форум ќе бидат избришени.

Натпреварите кои ќе бидат објавени за типување ќе бидат од најдобрите 4 лиги во Европа.

Од секоја лига ќе има по 3 или 4 натпревари.

Секој има право да учествува по 1 пат во наградната игра.

НАПОМЕНА: Доколку се регистрираат повеќе членови од иста IP адреса истите ќе бидат дискфалификувани од наградната игра. (само администарорите можат да проверуваат IP адреси на корисниците).


Подолу ги имате натпреварите.

Среќно на сите!Последната промена е направена од Admin на Вто Фед 03, 2009 5:03 am. Мислењето е променето 4 пати.

https://chelseafansmk.macedonianforum.net

2Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Саб Јан 31, 2009 4:12 am

Admin

Admin
Admin
Манчестер Сити - Миделсброу (тип ) резултат 1-0
Евертон - Болтон (тип ) резултат 3-0
Сандерленд - Стоук (тип ) резултат 2-0
Тотенхем - Арсенал (тип ) резултат 0-0
Осасуна - Валенсија (тип ) резултат 1-0
Вилареал - Нумансија (тип ) резултат 2-1
Гетафе - Еспањол (тип ) резултат 1-1
Малага - Алмериа (тип ) резултат 3-2
Лече - Интер (тип ) резултат 0-3
Фиорентина - Лацио (тип ) резултат 1-0
Палермо - Наполи (тип ) резултат 2-1
Торино - Киево (тип ) резултат 1-1
Шалке - Вердер (тип ) резултат 1-0
Енерџи Котбус - Хановер (тип ) резултат 3-1
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип ) резултат 2-4Последната промена е направена од Admin на Сре Фед 11, 2009 4:00 pm. Мислењето е променето 2 пати.

https://chelseafansmk.macedonianforum.net

3Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Саб Јан 31, 2009 4:16 am

Explorer

Explorer
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yessssssskf1

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yessssssskf1

Сандерленд - Стоук (тип X)
Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип X)
Вилареал - Нумансија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Гетафе - Еспањол (тип 2)

Малага - Алмериа (тип 2)
Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yessssssskf1

Фиорентина - Лацио (тип X)
Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип X) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Шалке - Вердер (тип X)
Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип X)

Погодил: 6 Промашил: 8

4Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Саб Јан 31, 2009 5:11 pm

Revenger

Revenger
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 2)
Вилареал - Нумансија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Гетафе - Еспањол (тип 2)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 1)

Погодил: 10 Промашил: 5

5Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Саб Јан 31, 2009 6:13 pm

|global|

|global|
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 2)
Евертон - Болтон (тип 2)
Сандерленд - Стоук (тип 2)
Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 2)
Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 2)
Малага - Алмериа (тип 2)
Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 2)
Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 2)
Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6


Погодил: 3 Промашил: 12

6Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Саб Јан 31, 2009 6:43 pm

treks


Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип X)
Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Гетафе - Еспањол (тип 2)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип X)
Палермо - Наполи (тип 2)
Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6Погодил : 8 Промашил : 7

7Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Нед Фед 01, 2009 12:16 am

I*D*I*O*T


Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Гетафе - Еспањол (тип 2)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип X) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6


Погодил : 12 Промашил : 3

8Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Нед Фед 01, 2009 1:56 am

!v()n@


Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип X)
Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип X) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Осасуна - Валенсија (тип 2)
Вилареал - Нумансија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Гетафе - Еспањол (тип 2)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип X)
Фиорентина - Лацио (тип 2)
Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 2)
Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6Погодил:7 Промашил: 8

9Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Нед Фед 01, 2009 2:09 am

ANGEL_23

ANGEL_23
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 2)
Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 2)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 1)

Погодил : 9 Промашил: 6

10Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Нед Фед 01, 2009 4:23 am

AcMilan

AcMilan
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 2)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 1)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6


Погодил: 10 Промашил : 5

11Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Нед Фед 01, 2009 2:04 pm

StRateG

StRateG
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 2)
Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 2)
Вилареал - Нумансија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип X)

Погодил: 8 Промашил : 7

12Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Нед Фед 01, 2009 3:18 pm

Тоше


Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 2)
Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип X)
Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Шалке - Вердер (тип 2)
Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 1)

Погодил : 7 Промашил : 8

13Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Нед Фед 01, 2009 4:26 pm

Master-_-


Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 2)
Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 2)
Енерџи Котбус - Хановер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 1)

Погодил : 8 Промашил : 7

14Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Пон Фед 02, 2009 12:18 am

Empty


Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 2)
Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 2)
Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 1)

Погодил: 8 Промашил: 7

15Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Вто Фед 03, 2009 2:26 am

Vucko-Sk

Vucko-Sk
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 2)
Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 1)
Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 2)
Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 2)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 1)

Погодил: 7 Промашил: 8

16Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Вто Фед 03, 2009 4:32 am

Slash-Gnr

Slash-Gnr
Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип Х) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Гетафе - Еспањол (тип 2)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Погодил: 13 Промашил : 2

17Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Вто Фед 03, 2009 5:04 am

BarcaFAN


Навивач
Навивач
Манчестер Сити - Миделсброу (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Евертон - Болтон (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Сандерленд - Стоук (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Тотенхем - Арсенал (тип 2)
Осасуна - Валенсија (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Вилареал - Нумансија (тип 2)
Гетафе - Еспањол (тип 1)
Малага - Алмериа (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Лече - Интер (тип 2) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Фиорентина - Лацио (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Палермо - Наполи (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Торино - Киево (тип 1)
Шалке - Вердер (тип 1) Типувај Овде-Наградна Игра! Yesssssssgc6

Енерџи Котбус - Хановер (тип 2)
Баерн Леверкусен - Штутгарт (тип 1)

Погодил: 9 Промашил: 6

18Типувај Овде-Наградна Игра! Empty Re: Типувај Овде-Наградна Игра! on Сре Фед 11, 2009 5:05 pm

Admin

Admin
Admin
Победник!во оваа игра е членот Slash-Gnr кој освојува 500 ден. кредитна картичка (било кој мобилен оператор).
2-ро место! I*D*I*O*T освојува 300 ден. кредитна каричка (било кој мобилен оператор)
3-то место!Утешна награда за нашиот член Revenger, 100 ден кредитна каричка (било кој мобилен оператор)
За подетални информации околу подигнувањето на наградите контактирајте го Админот по Приватна Порака.

Поздрав!

https://chelseafansmk.macedonianforum.net

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот