Челзи Фан Клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Челзи Фан Клуб

Вести, дискусии и се останато поврзано со Челзи!


You are not connected. Please login or register

Ќе го продаде ли Абрамович Челзи??

+2
Explorer
Admin
6 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Admin

Admin
Admin

Дискутирајте на дадената тема Wink

https://chelseafansmk.macedonianforum.net

Explorer

Explorer
Навивач
Навивач

Може,само ако не освои Сколари ни една титула и ке му прекисне на човекот ке го продаде нормално многу е во криза му паднаа сите акции на светската берза...

Revenger

Revenger
Навивач
Навивач

Па и да го продаде...ќе дојдат богати газди исто како абрамовичи ке нема многу промени Razz

|global|

|global|
Навивач
Навивач

ако дојдат некои арапи ќе фрлаат пари како овие од манчестер сити

juventus28


Навивач
Навивач

Најважно е дека го купи за 70 милиони а сега го продава за 770 милиони добар профит Razz

Vucko-Sk

Vucko-Sk
Навивач
Навивач

Е како да не мислите Абрамович глуп е да го продаде нема санси бе.

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот